Česká verze Anglická verze

Guestbook | Standard | Links | Contacts

- News

 

- Males

- Females

- Puppies

- Litter

- Champions

- Exhibitions

- Gallery

 

Exhibitions

06.08.2011 - Klubová výstava Hlučín

Pes zlatý

Třída štěňat
VN1, Nejl. štěně Apollo Adur Box (Ultimo Optima grata – Cherry Heny Box)

Třída dorostu

VN1 Otello Heny Box (Percy Optima grata – Chyta Heny Box)

VN2 Adagio Paulla Gang (Othello Kierskie ustronie – Natali Orion chov)

Třída mladých

V1, CAJC Ben Rexob z Výsluní (Hannibal Optima grata – Athea Rexob z Výsluní)

V2 Brazil Optima grata (Diego des Jardins de Passiflore – Venizia z Kaštýlku)

V3 Don Dillí Starbox (Joshua z Ringu – Quin Malave Gem)

V4 Brit Rexob z Výsluní (Hannibal Optima grata – Athea Rexob z Výsluní)

VD Nero Heny Box (Charley Heny Box – Carin Heny Box)

Mezitřída

V1, CAC, ČKV, BOB  Bentley Bijou Box (Hannibal Optima grata – Idylle Jisuko)

Třída otevřená             

V1, CAC Ferrari Pěčínská růže (Carlino Fender Edda – Carin Pěčínská růže)

V2, res. CAC Caravaggio Maximus Deus (Ferrary de las Arilas – Victoria des Jardins de Passifl.)

VD3 Dody Robi-Box (Mac Nathan v. German Dream – Croky z Pavsu)

Třída pracovní

V1, CAC Othello Kierskie ustronie (Geo Boxer del Euro" class="blue">Geo Boxer del Euro – Coco Chanel Kierskie ustronie)

V2, res. CAC Charley Heny Box (Vlad du Val d’Europe – Connie Ifrit)

Třída veteránů

V1, Nejl. veterán Hyacint Hamiko (Ulliaris Moravia Box – Kessy od Ivetky)

 

PES ŽÍHANÝ


Třída mladých

V1,CAJC, ČKJV Asterix Perla Roztocza (Diamant Nordom – Italia Maumbua)

V2 Ettore di Ritwald (Yahoo dei Laus – Avana di Ritwald)

Mezitřída

V1, CAC Atos ze Šimic (Igor Hamiko – Canis Cave Canis)

Třída otevřená

V1, CAC Wizard Optima grata (Nathan Optima grata – Venizia z Kaštýlku)

Třída pracovní

V1, CAC Castello Live Jazz (Dakota – Julie Kierskie ustronie)

V2, res. CAC Marco Alfa Pol (Hyacint Hamiko – Fixi Orion chov)

Třída vítězů

V1, CAC Apollo Benji Box (Da Vinci Moravia Box" class="blue">Da Vinci Moravia Box – Cloe z Němečanky)

 

FENA ZLATÁ


Třída štěňat

VN1 Erató Fortuna viva (Percy Optima grata – Caeto Fortuna viva)

Třída dorostu

VN1, Nejl. dorost Delfina Lakronebox (Poison v. Schützenrein – Circe Fortuna viva)                            

Třída mladých

V1, CAJC, ČKJV Berenica Optima grata (Diego des Jardins de Passiflore – Venizia z Kaštýlku)

V2 Alisa Maraneto (King od Morového sloupu – Unebra z Metaboxu)

Mezitřída

V1, CAC Rudolfina Moravia Box" class="blue">Rudolfina Moravia Box (Geo Boxer del Euro" class="blue">Geo Boxer del EuroDamiana Moravia Box" class="blue">Damiana Moravia Box)

V2, res. CAC Gwen z Třešňáku (Castello Live Jazz – Dori od Kostela Sv. Gabriela)

Třída otevřená

V1, CAC Celestýna od Kamenného stávku (Megan v.d. Burg Singidunum – Adelaida od  Kamenného stávku)

V2, res. CAC Jessi Heny Box (Hannibal Optima grata – Connie Ifrit)

V3  Barbara del Colle dell’Infinito (Xandro di Noi Vincere – Armenia del Colle                                          dell’Infinito)

V4  Tifany J.A.L.Sandow (Lamborghini Nostrum – Eugenie Moravia Box" class="blue">Eugenie Moravia Box)

V  Bianca Wizartow (Lucian Jisuko – Lara Alfa Pol)

V  Britta Rexob z Výsluní (Hannibal Optima grata – Athea Rexob z Výsluní)

V  Natali Orion chov (Da Vinci Moravia Box" class="blue">Da Vinci Moravia Box – Jenifer Orion chov)

V  Say Malave Gem (Queros dei Cavalieri del Monferrato" class="blue">Queros dei Cavalieri del Monferrato – Perthy Malave Gem) 

Třída vítězů

V1, CAC K’Napoli Floyd Fender Edda (Lucki Luciano de Cinco Rosas – Jakuza z Ringu)

 FENA ŽÍHANÁ


Třída štěňat

VN1 Jennifer Energy Ginjan (Fodan od Ivety – Depressa de Lux Tajpan)

Třída dorostu

VN1 Avemary z Kedarky (Da Vinci Moravia Box" class="blue">Da Vinci Moravia BoxIndira Moravia Box" class="blue">Indira Moravia Box)

VN2 Himalaya de Jir-Pia (Yaizo de Jir-Pia – Uruguay de Jir-Pia)

VN3 Daniele Congo Nigrans (Coco Bill delle Tre Fontane – Bellamora Congo Nigrans)

VN4  Stella Moravia Box" class="blue">Stella Moravia Box (Hannibal Optima grata – Gabriela Moravia Box" class="blue">Gabriela Moravia Box)

Třída mladých

V1, CAJC  Berri Bea z Hamaris Moravia (Marco Alfa Pol – Beata z Nechyby)

V2  Zoe Optima grata (Charley Heny Box – Anthea Optima grata)

V3  Alyssa Greys Chlalský drak (Bacardi od Stříbrňáku – Agáta z Nechyby)

Mezitřída

V1, CAC Genna od Ivetky Vel-Om (Bacardi od Stříbrňáku – Yvet od Ivetky Vel-Om)

Třída otevřená

V1, CAC, ČKV  Olivera Moravia Box" class="blue">Olivera Moravia Box (Da Vinci Moravia Box" class="blue">Da Vinci Moravia BoxGabriela Moravia Box" class="blue">Gabriela Moravia Box)

V2, res. CAC  Game Over Kett Box (Queros dei Cavalieri del Monferrato" class="blue">Queros dei Cavalieri del Monferrato – Blaze of Glory Ketbox)

V3 Regina z Šenku (Da Vinci Moravia Box" class="blue">Da Vinci Moravia Box – Gvendolína z Lipníka)

V4 Arwen ze Šimic (Igor Hamiko – Canis Cave Canis)

V Flaminia della Rocca Costanza (Necs del Albor Nos – Oriana della Rocca Costanza)

V Miss Maximus Glogosia (Queros dei Cavalieri del Monferrato" class="blue">Queros dei Cavalieri del Monferrato – Tortilla Sweet                                         Glogosia)

Třída pracovní

V1, CAC Demy della Andasi (Tempo Vivace Amoteamo – Nadja v.d. Burg Singidunum)

Obrazek
Apollo Benji Box
(o. Da Vincio Moravia Box)

Obrazek
Avemary z Kedarky
(o. Da Vinci Moravia Box)

Obrazek
Avemary z Kedarky VN1
(o.Da Vinci Moravia Box)

Obrazek
Hyacint Hamiko V1, Nej. vet
(o.Ulliaris Moravia Box)

Obrazek
Olivera

Obrazek
Rudolfina

Obrazek
Rudolfina

Obrazek
Stella

13.06.2009 - Klubová výstava Velká Bystřice

09.05.2009 - Klubová výstava Rytířsko

25.01.2009 - CACIB Trenčín SK (Tibor Havelka SK)

12.01.2008 - Národní výstava Olomouc

13.01.2007 - Národní výstava Olomouc

03.12.2006 - Mezinárodní Wels A

19.11.2006 - Mezinárodní Praha

11.11.2006 - World dog show Poznań PL

05.11.2006 - Mezinárodní Bastia Umbra I

Page: 0 | 1 | 2 | 3 |

Number of entries: 38

moraviabox@centrum.cz | © 2006 - 2019 Moravia Box FCI